DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja


reklama disco-polo.info

Power Play - Nie Bo Nie

lp

URL

Nie lubisz tego teledysku. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane przez Adam Begier w Disco Polo Power Play O-P
8,344 Wyswietleń (Liczy do YouTube)

banernews

Opis

Tekst Piosenki : Power Play - Nie Bo Nie

1. Dobra fura i komóra czyni z gościa vip kocura, on wie (on wie) co mu można, czego nie.
Kocie oczy, kocie ruchy, obserwuje wciąż dziewuchy, on chce (on chce) ciągle bajerować je. Wciska im że, że tęskni, że szlocha, że ufa, że kocha, że jedna jedyna, a one nabrać nie chcą się i mówią...

Ref.: Nie bo nie, zapamiętaj sobie słowa te, nie bo nie, jeszcze długo będziesz słyszał je, nie bo nie, zmień metody te znudziły się. Nie bo nie ooooo... Nie bo nie, zapamiętaj sobie słowa te, nie bo nie, jeszcze długo będziesz słyszał je, nie bo nie, zmień metody te znudziły się. Nie bo nie ooooo... Nie bo nie.

2. Sexi nogi, zgrabne ciało, tego ciągle jest mu mało, on wie (on wie), że nie może poddać się. Dużo gada, obserwuje, jakieś bzdury obiecuje, on chce (on chce) rozkochać w sobie je. Wciska im, że, że tęskni, że szlocha, że ufa, że kocha, że jedna jedyna, a one nabrać nie chcą się i mówią...

Ref.: Nie bo nie, zapamiętaj sobie słowa te, nie bo nie, jeszcze długo będziesz słyszał je, nie bo nie, zmień metody te znudziły się. Nie bo nie ooooo. Nie bo nie, zapamiętaj sobie słowa te, nie bo nie, jeszcze długo będziesz słyszał je, nie bo nie, zmień metody te znudziły się. Nie bo nie ooooo. Nie bo nie.

(instrumentalnie) nie bo nie.... nie bo nie ooo...

Ref.: Nie bo nie, zapamiętaj sobie słowa te, nie bo nie, jeszcze długo będziesz słyszał je, nie bo nie, zmień metody te znudziły się. Nie bo nie ooooo. Nie bo nie.

Dodaj Komentarz

Komentarze

  • katia Dodane Pozytywna nucia:)

ReklamaLegalne MP3


Partnerzy


RSS