DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja


reklama disco-polo.info

Ivan Komarenko - Pupa w Chałupach

lp

URL

Nie lubisz tego teledysku. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane przez Adam Begier w Disco Polo I-J Ivan Komarenko
5,449 Wyswietleń (Liczy do YouTube)

banernews

Opis

Tekst Piosenki : Ivan Komarenko - Pupa w Chałupach

Dodaj Komentarz

Komentarze

  • Jasny Dodane O Matko .... niedługo zacznie Rap robić lub Metal ma parcie na szkło ..... dno!
  • Evans Dodane Pablo -> ale gdyby nie Ivan to pewnie wielu w Polsce nie usłyszało by tej wspaniałej melodii i nie wiedziałoby wogóle o jej istnieniu :)
  • Pablo Dodane Ivan po raz kolejny sięga po cover naszych wschodnich sąsiadów i dlatego ten utwór tak łatwo wpada nam w ucho, bo oni nadal potrafią komponować takie melodyjne piosenki , w przeciwieństwie do wielu naszych "gwiazd". "Dom na wiślanym brzegu" w oryginale po ukraińsku jako "Odna kalina" śpiewa Sofia Rotaru. Natomiast ta piosenka to przebój zespołu Gluyk'Oza pt. "Tancuj, Rossiya!" Polecam teledysk do tej piosenki, bo jest dosyć zabawny. Reasumując, nie dajcie się zwieść, że Ivan ma talent do takich melodyjnych przebojów, bo tak naprawdę prezentuje nam twórczość swoich ziomków. :-)
  • Aroom Dodane Też popieram poprzedników - bardzo pozytywny utworek, dobry teledysk, ale pozornie "tandetny" tytuł może niektórych zniechęcić do posłuchania. No i historia związana z "Pupą" też jest ciekawa. Niestety niewielu do niej dotrze - pewnie tylko b. zagorzałe fanki. Szkoda, wbraw pozorom to wcale nie jest prostacki kawałek. Wiecie, że pojawiła się oficjalna strona stworzona specjalnie do prezentacji tej piosenki? ivankomarenko. com. pl Można tam legalnie i bezpłatnie pobrać mp3 w pełnej wersji ,chyba nawet duższa niż teledysk, oraz dzwonek do telefonu. Super sprawa. :-)
  • Velona Dodane Popieram poprzedniczkę. To nie jest piosenka w której się zakochuje człowiek od pierwszego usłyszenia. Po pierwszym razie niemal zmusiłam się aby przesłuchać ją jeszcze raz. i z każdym odsłuchem piosenka coraz bardziej mi się podoba :) Śmieszna taka. Weźcie wrzućcie na luz. Czy wszystkie piosenki muszą być o miłości?
  • Evans Dodane posłuchajcie kilka razy....przeczytajcie newsa co do historii jej powstawania a może zmienicie zdanie o tej piosence na dużo lepsze.ja też na początku nie byłam zachwycona tytułem ...ale zmieniłam zdanie i teraz mi się bardzo podoba :-) nie tylko tytuł ale cała piosenka i teledysk.
  • beti Dodane Zmiana Ivana nie za fajna! Tedługie włosy ble
  • Wojtas Dodane Zajebisty podklad muzyczny, ale tekst i wokal jak dla mnie psuje piosenke

ReklamaLegalne MP3


Partnerzy


RSS