DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja


reklama disco-polo.info

Najbardziej Popularne Artykuły


 • Vertus

  Vertus to zespół, którego członkowie pochodzą z województwa łódzkiego. Grupa swoją przygodę z tworzeniem muzyki zaczęła w 2006 roku, a medialnie zaistniała w styczniu 2011. Założycielem, kompozytorem i autorem słów jest w zespole Robert Kobacki. Łukasz Owczarek natomiast zajmuje się grą na basie i klawiszach.

  Pomimo niedługiego stażu w branży muzycznej, zespół może pochwalić się kilkoma sukcesami. Utworem „Zagadka” wszedł na podium w plebiscycie na przebój lata 2011, a także został okrzyknięty debiutem roku. Vertus sporo występuje na scenie – zarówno na krajowych festiwalach, jak i imprezach plenerowych, czy w klubach muzycznych.

  Debiutancki album zespołu nosi nazwę „Świat jest dla nas” i został wydany nakładem wytwórni Hit N Hot Music. Do utworu „Zagadka” nakręcony został teledysk, który cieszy się w internecie dużą popularnością. Zespół Vertus słynie z dobrego kontaktu z publicznością i gwarantuje dobrą rozrywkę osobom bez względu na wiek. Brzmienie grupy to połączenie dynamicznych aranżacji i dźwięków muzyki elektronicznej.

  Więcej »
 • Vizza

  Jeśli zastanawiacie się, skąd pochodzi nazwa zespołu, prawdopodobnie niniejsza informacja mocno Was zaskoczy – słowo to bowiem nie istnieje w żadnym języku i nie znajdziecie go w jakiejkolwiek encyklopedii. Chodzi tutaj bowiem o połączenie dwóch wyrażeń – łacińskiego visa vi (stać naprzeciw kogoś/czegoś) oraz słowa wiza. Zespół po prostu staje naprzeciw wszelkiej krytyce i po prostu robi swoje dając każdemu możliwość „wyjazdu” na dyskotekę, czy jakąkolwiek inną imprezę. Członkowie zespołu pojawiają się tam, gdzie są ich słuchacze i zawsze dają z siebie wszystko co najlepsze.

  Vizza to nowa formacja na scenie disco polo. Zespół pochodzi z Białegostoku, czyli – żartobliwie mówiąc – prawdziwej wylęgarni gwiazd sceny dance.

  Więcej »
 • Weekend

  Weekend to najbardziej rozpoznawana obecnie grupa disco polo w Polsce, której historia sięga 2000 roku. Jej założycielami są Tomasz Jakubowski i Radosław Liszewski, którzy postanowili podzielić się obowiązkami. Radek jest twórcą muzyki i jej wykonawcą, a Tomek pełni nie mniej istotne obowiązki menedżerskie. Weekend to jednak nie tylko Radek oraz Tomek. Na całość grupy składa się również sekcja taneczna, którą tworzą Paweł Nitupski i Adam Łazowski. Zespół może się pochwalić całym szeregiem nagród oraz wyróżnień, w tym m.in. za najlepszy występ na festiwalu disco polo i dance w Ostródzie (2010). Grupa od momentu powstania zagrała niezliczoną ilość koncertów, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, czy wsiach. Kolektyw znany jest również z tego, że często udziela się charytatywnie.

  Więcej »
 • X-Trans

  Wszystko zaczęło się w 1999 roku. Choć był to czas udzielającej się wielu osobom niepewności związanej z nowym millenium, to właśnie wtedy idea braci Wojtka i Tomka Ługowskich o własnym zespole, nabrała realnych kształtów. Projekt został początkowo nazwany „Enter Beat”, lecz po krótkim czasie grupa przemianowała się na X-Trans i pod tą nazwą znana jest do dziś. Bracia od zawsze byli osobami ambitnymi, więc założeniem ich twórczości było stworzenie czegoś, co będzie przyjemne nie tylko dla ucha, ale i oka. Szybko zatem rozpoczęli poszukiwania osoby, która byłaby w stanie wcielić ich pomysły w życie. Zaczęło się od choreografa, który wraz ze swoim trzyosobowym zespołem, dołączył do grupy i w ten sposób powstał pierwszy oficjalny skład X-Trans. Grupa stała się zatem formacją wokalno-taneczną i w ten sposób wyróżniła się spośród szeregu innych ekip. 

  Kamieniem milowym w historii zespołu było podpisanie kontraktu z wytwórnią Green Star, do którego doszło w listopadzie 2001 roku. Kilka miesięcy później w telewizji POLSAT wyemitowany został pierwszy teledysk grupy, nagrany do mixu piosenek „Impreza” i „Nie bój się mała”. Debiutancka kaseta X-Trans ukazała się w lutym 2002 roku. Zespół kilka miesięcy później wystąpił na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance, gdzie zdobył nagrodę w kategorii debiut roku. W 2004 roku grupa zawiesiła działalność i na kilka lat zniknęła ze sceny. Trzy lata później jednak, z inicjatywy Tomka, zespół podjął decyzję o reaktywacji. Powstają nowe kawałki i zostaje nawiązana współpraca z innym zespołem tanecznym. W 2008 roku grupa ponownie występuje na ostródzkim festiwalu, prezentując tam swój nowy materiał.

  2009 rok jest natomiast czasem diametralnych zmian w zespole i nowej koncepcji działalności. X-Trans opuszcza Wojtek, lecz cały czas pozostaje związany z formacją, zajmując się działaniami innymi niż sceniczne. Nową wokalistką zostaje zjawiskowa Dorota Krześlak. Po tych zmianach zespół przybiera formę nieporównywalną do wcześniejszej. X-Trans nadaje swojej muzyce charakterystyczny, niepowtarzalny styl i wyznacza nowe kierunki polskiej muzyce tanecznej. Zachęcamy do zapoznania się z teledyskami zespołu i ocenienia ich wartości we własnym zakresie.

  Więcej »
 • West

  Zespół założony został w 2005 roku, a jego oficjalnym debiutem była wypuszczona rok później piosenka „Żegnaj moja mała”. West to autorki projekt Szczepana Krasowskiego, do którego dołączyły dwie kolejne osoby – Karol Miksza i Rafał Kondratowicz.

  Więcej »
 • Alan

  Grupa Alan powstała w 1995r. w Sejnach. Obecnie większość członków zespołu mieszka w Suwałkach. Oferujemy usługi muzyczne, konferansjerkę imprez okolicznościowych, plenerowych typu: koncerty, wesela, bale, studniówki, imprezy firmowe. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem z bardzo szerokim repertuarem muzycznym, zagranymi wieloma imprezami i ciekawymi pomysłami aby organizowana przez Państwa uroczystość (impreza) była niepowtarzalna i zakończona miłym wspomnieniem. Repertuar jaki oferujemy to mieszanka styli muzycznych takich jak: biesiada, disco, disco polo, dance, rock, pop, twórczość własna. Śpiewamy w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Na swoim koncie mamy wydane 3 płyty,  wyemitowane teledysk, które można zobaczyć obecnie w telewizji Polo TV, ITV, YouTube. Ponadto dysponujemy doskonałym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym które dodaje do całości niesamowitej otoczki. Instrumenty na których gramy to: (perkusja akustyczna, akordeon, gitara basowa, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe). Posiadamy własny transport dzięki któremu jesteśmy w stanie dojechać do Państwa na terenie całej polski. Warto pamiętać, że doświadczony zespół to 90% powodzenia Państwa imprezy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.    

  Więcej »
 • Top One

  Grupa Top-One istnieje już przeszło 20 lat, co czyni ją jedną z najstarszych ekip sceny dance w Polsce. Na przestrzeni dwóch dekad działo się wiele, a losy ekipy należą do mocno skomplikowanych.

  Zespół zaistniał w 1989 roku, lecz tak naprawdę jego powstanie datuje się na rok 1986, kiedy to pięciu młodych ludzi - Sylwester Raciborski, Mariusz Lubowiecki, Paweł Kucharski, Robert Kostrzębski i Maciej Jamroz muzykowali sobie dla własnej przyjemności. Z czasem brzmienie stawało się jednak coraz bardziej profesjonalne, a i marzenia o wielkiej scenie nie traciły swojej aktualności. Na przestrzeni pierwszych lat działalności skład zespołu trochę się jednak pozmieniał - Sylwestra Raciborskiego i Roberta Kostrzębskiego w ich rolach zastąpili Paweł Kucharski oraz Dariusz Królak. Niedługo potem zespół za własne pieniądze spróbował swoich sił w studiu nagraniowym. Debiut pod tytułem „Kiedyś” wydany został nakładem wytwórni Caston w 1989 roku.

  Zespół od tego czasu nie zwalniał tempa, a jego dyskografia obejmuje obecnie 18 krążków. Ostatni spośród nich pt. „Hello!” ukazał się w 2006 roku. Album zawiera 10 numerów premierowych, a także nowe wersje przebojów "Ciao Italia", "Biały miś" i "Zostawcie Titanica”.

  W chwili obecnej w skład kolektywu wchodzą: Paweł Kucharski, Robert Gołaszewski i Dariusz Zwierzchowski.

  Więcej »
 • Tropic

  Tropic to zespół z Sochaczewa założony w 2003 roku. Pomysłodawcą, liderem i wokalistą grupy jest Krzysztof Makowiecki. Zespół od 2007 roku współpracuje z wytwórnią Hit'N'Hot Music, kiedy to wydał swój debiutancki singiel. Największym hitem kolektywu jest numer pt. „Kanikuły”, który trafił swego czasu do stacji radiowych, a także takich gazet jak Superexpress, czy Tina. Tropic otrzymał również wyróżnienie od tygodnika „Program TV” w kategorii „Talent lata 2007”. Debiutancką płytę udało się wydać w 2010 roku. Wydawnictwo zatytułowane jest „Disco Polo First Time” i zawiera takie hity jak: „Dotykaj mnie”, „Tylko tu”, „Znak miłości”, czy „Letnie rytmy”. Grupa daje liczne koncerty, nie tylko w kraju, ale i za granicą, występując w składzie taneczno-wokalnym. Choreografie przygotowane są przez profesjonalistów, więc każdy taki występ to niezapomniane show, które jest w stanie porwać praktycznie każdego.

  Więcej »
 • Vip

  VIP to zespół, który powstał w Białymstoku 1 marca 2002 roku. Jego pomysłodawcą, współzałożycielem i frontmanem jest od początku istnienia Tomasz Silwon. W chwili obecnej w skład zespołu wchodzi również Krzysztof Kwiatkowski. Debiutancki album grupy ukazał się w 2004 roku nakładem wytwórni GREENSTAR. Dzięki promocji w telewizji Polsat część utworów z „Nocnej Gry” zna i śpiewa do dziś cała Polska. Wspomniany album osiągnął duży sukces, zespół został zauważony, co dało wykonawcom jeszcze większą motywację do dalszych działań. Popularność w mediach przełożyła się na niezliczoną ilość koncertów nie tylko w kraju, ale również za granicą. Zespół na swoje występy ściąga zawsze tłumy fanów, lecz też zwykłych słuchaczy, którzy szukają dobrej rozrywki.

  Grupa postanowiła wykorzystać możliwy do zaobserwowania w ostatnim czasie wzrost popularności muzyki disco polo. W styczniu 2008 roku nakładem wytwórni FOLK ukazała się składanka „new Disco Polo & Dance„, a na niej numer pt. „Kto powie mi” będący zapowiedzią nowego albumu. Zespół cały czas przygotowuje materiał, który ma być pozytywnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów. Grupa VIP występuje na każdej scenie – od wesel, studniówek, czy bankietów, po dożynki, imprezy plenerowe i duże festiwale.

  Więcej »
 • Tomasz Niecik

  Tomasz Niecik to artysta wielowymiarowy. Wykonawca posiada niecodzienną osobowość, co objawia się w różnych sferach jego działań. Zaczynał jako tancerz w wielu komercyjnych produkcjach, by z czasem stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w disco polo. Debiutancki album Tomasza Niecika pt. „Kawalerzy” był prawdziwym przełomem w tym gatunku muzycznym. Pierwszy singiel zatytułowany "Czarna Inez" stał się dużym przebojem i doskonale zapowiadał całą płytę. Można go było usłyszeć w klubach i dyskotekach w całym kraju.

  Tomasz Niecik jest wykonawcą chętnie granym przez DJów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Na koncertach piosenkarza panuje zawsze doskonała atmosfera. Artysta wkłada w występy całe serce i sprawia, że każdy z nich jest dla odbiorcy niezapomnianym przeżyciem. Tomasz Niecik jest również osobą tryskającą humorem i to m.in. dzięki temu zdobył tak pokaźne grono fanów. Występom piosenkarza towarzyszy zawsze również niesamowite show w wykonaniu tancerzy, którzy stanowią nieodłączną część widowiska.

  Produkcją na płytach Tomasz Niecika zajął się jeden z najlepszych twórców ostatniego dziesięciolecia. Nie da się ukryć – z nadejściem tego piosenkarza zaczęła się nowa era w tej muzyce.

  Więcej »
RSS