DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja


reklama disco-polo.info

Najnowsze artykuły


 • Shine

  Shine to pseudonim artystyczny Aleksandry Dąbrowskiej. Jest jedną z najbardziej znanych, a już na pewno najmłodszych przedstawicieli pokolenia disco polo. Do największych przebojów jakimi może się poszczycić należy – Ejże, ejże, Kto ty jesteś oraz Lazurowe wybrzeże. To nie tylko wokalistka, ale również autorka tekstów i melodii. Niektóre piosenki tworzy z najlepszymi producentami specjalizującymi się w muzyce tanecznej. Artystka ma na swoim koncie także liczne teledyski nagrane do utworów jakie prezentuje swoim fanom. To właśnie one pojawiły się dość szybko na ekranie Polo TV, ITV czy TVS. Zespół ma na swoim koncie liczne sukcesy. Nie można tu zapomnieć o wywiadach i występach na dużych festiwalach, jak na przykład w Kobylnicy czy Ostródzie. Zespół wraz z wokalistką tworzą dwie tancerki, których zadaniem jest uświetnienie każdego występu. Wspólnie prezentują nie tylko dobrą muzykę, ale również doskonałe show. Za piosenkami danej artystki szaleją nie tylko młodzi ludzie, ale też osoby w średnim i starszym wieku. Wesołe rytmy porywają wręcz do tańca i magazynują w słuchaczach wyłącznie dobrą energię.

  Więcej »
 • Setus

  Zespół SETUS założony został przez Grzegorza Ludwiczaka w lutym 2010 roku. Poczatkowo wokalistą zespołu był Paweł Sałdan. Obecnie SETUS to Grzegorz Ludwiczak i Michał Mech. Na scenie towarzysza im też inne osoby. W marcu 2011 roku ukazała się debiutancka płyta pt. DOBRA BAJKA a już w czerwcu SETUS wystąpił na największym festiwalu DISCO HIT FESTIVAL Kobylnica 2011 zdobywając nagrodę internautów. Przez ostatnie półtora roku zespół SETUS przyzwyczaił wszystkich do szybkości w swoim działaniu. Tak jest też teraz - po wakacyjnej zmianie wokalisty. SETUS ma już przygotowany nowy materiał płytowy i koncertowy, podpisane dwie umowy menadżerskie (w tym jedna na terenie Niemiec) a swoją przygodę ze sceną wznowi koncertem andrzejkowym w Monachium. Zmienił się wokalista, ale nie zmieniła się muzyka zespołu. Takie same delikatne przebojowe dźwięki dochodzą z głośników po włączeniu nowego materiału. Różnica jest tylko taka, że prawie wszystkie kompozycje są Grzegorza a finalny "szlif" wszystkich produkcji odbywa się przy współpracy z La Ville Music, która dała się już poznać w remiksach przeboju NIECIERPLIWA. Zaskoczeniem jest też kilka zaskakujących duetów.

  Więcej »
 • Servis

  Zespół muzrczny Serwis powstał w 1997 roku. Założycielem i liderem od początku jego istnienia był Cezary Kożan. Swoje pierwsze kroki muzyczne jak każda grupa artystyczna stwaialiśmy na niewielkich skromnych przyjęciach i bankietach iraz na miejskich zabawach. w 2002 roku do współpracy z zespołem dołączył Łukasz Jakończuk ( do chwili obecnej członek zespołu). To tchnęło nowe życie i nowy wymiar w rozwijającą się juz pełna parą grupę. Ten utalentowany muzycznie chłopak zaczął komponować nowe aranżacje. Przy współpracy lidera zespołu Cezarego piszącego słowa do powstałej muzyki w 2000 roku Serwis wydał pierwszą solową płytę: "Wakacje, Lato My". Tytułową piosenką zespół w 2001 roku na festiwalu w Ostródzie zdobył pierwsze miejsce w kategorii Debiuty. To dodało wiary we własne umiejętności i chęci udoskonalania własnego repertuaru. W chwili obecnej zespół Sewis święci triumfy na największych dyskotekach w całej Polsce. Koncertujemy na wielu festynach (szczególnie w okresie letnim ), jal równiez jestesmy zapraszani do prowadzenia zabaw weselnych.

  Więcej »
 • Server

  Zespół muzyczny na wesela, bale, studniówki, osiemnastki, festyny, zabawy, imprezy białoruskie. Gwarantowana dobra zabawa. Witamy wszystkich bardzo serdecznie!!! Zespół muzyczny ,,SERVER" powstał pod koniec czerwca 2007 roku. Założycielami grupy są Rafał Świrydziuk i Marek Charytoniuk. Po kilku zmianach personalnych na stałe pozostał w zespole Dawid Krot. Obecnie grupa liczy trzech młodych chłopaków (mimo wieku posiadamy spore doświadczenie, bowiem każdy z nas otarł się o publiczne występy). Naszym atutem jest śpiewanie na żywo. Na naszych występach nie używamy playbacku, śpiewamy na żywo, dla każdego i z każdym, ponieważ to co robimy, sprawia nam przyjemność. Gramy utwory różnych wykonawców jak również własne, które prezentujemy niemal na każdym występie (wersje mp3 można znaleźć na naszej stronie internetowej). Śpiewamy w kilku językach (rosyjskim, ukraińskim, białoruskim i polskim). Każdą imprezę traktujemy jak wyzwanie. Nie ma znaczenia czy jest to duży koncert plenerowy, piknik rodzinny, zabawa, wesele, osiemnastka czy też inna okazja. Na każdej dajemy z siebie wszystko, by bawiąca się z nami publiczność nie zapomniała wieczoru spędzonego z grupą SERVER. Posiadamy niezawodny sprzęt, którym nagłośnimy każdą imprezę. Zapraszamy na stronę zespołu.

  Więcej »
 • Sennsi

  SENNSI – nazwa zespołu wywodzi się od ang. słowa senses – zmysły. Formacja muzyczno-taneczna tworząca przeboje disco & dance w nowoczesnych aranżacjach. Zespół istnieje na polskiej scenie muzycznej od 2009 roku. „Angel”, „Tak jak ona”, „Cofnąć czas”, „Wszędzie cisza”, „Lato nad Wigrami”, „”Szalone party”, „Dziś balujemy” to tylko niektóre utwory, które zdobyły ogromne uznanie podczas występów formacji SENNSI zarówno w kraju jak i za granicą oraz stanowią niezbędny element każdej udanej imprezy. Przełomowym momentem był rok 2010, kiedy to zrodził się pomysł zrealizowania teledysków do utworu „Angel” i „Lato nad Wigrami”. Klip "Lato nad Wigrami" został zakwalifikowany do udział w festiwalu polskich wideoklipów Yach Film. Obecnie zespół intensywnie koncertuje, pracuje nad wydaniem debiutanckiej płyty i nowych klipów.

  Więcej »
 • Selekt

  Selekt a konkretniej Grzegorza Gluba – bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko tego wykonawcy to formacja z wieloletnim doświadczeniem scenicznym która szerzej zadebiutowała fonograficznie w roku 2009. Wówczas dzięki nawiązanej współpracy z wydawnictwem „Folk” na przełomie lipca i sierpnia światło dzienne ujrzały pierwsze produkcje grupy. Single „jeden krótki list” oraz „wielkie uczucie” które znalazły się na składankach tego wydawcy i w bardzo szybkim czasie zyskały sobie rosnące grono sympatyków oraz przychylność wielu stacji radiowych (nie tylko tych internetowych) które chętnie goszczą je na swojej antenie do dziś. Wiosną 2010 roku grupa przechodzi nie jaką transformację a Grzegorz już jako solista wznawia prace w studio nad kolejnym materiałem. Wiosną 2011r. przy współpracy z firmą RespectMedia zostaje zrealizowany pierwszy teledysk do piosenki „Nie zapomnę” która jest kolejną propozycją grupy oraz zapowiedzią debiutanckiego krążka i tego czego możemy się na nim spodziewać.

  Więcej »
 • Sebii

  Zespół SEBII oficjalnie zaistniał w mediach w 2005 roku, lecz założyciel Sebastian Zys, lider grupy i główny wokalista działa już od 1999 roku, kiedy to skończył Państwową Szkołę Muzyczną w Tomaszowie Mazowieckim. Wraz z Łukaszem Hrabią z Racławic koło Krakowa (który ukrywa się pod pseudonimem DJ Mysz) stworzyli słynny żart muzyczny pt. "Cipuleńka". Zespół ma na koncie 2 wydane płyty. Pierwsza to "5 hitów na wakacje", drugą była "Spełnione marzenia", oraz dwa maxi single jeden wydany przez firmę Play wraz z gazetką o zespole SEBII, drugi wydany przez Vanilia records firmie prowadzonej przez managera zespołu Krzysztofa Boguckiego. SEBII jest znanym wykonawcą takich hitów jak "Każdego Dnia", "Nie umieraj", "Cipuleńka", "Dziewczynki", "Chodź na sianko" (hit Rozmów w Toku produkowanych przez TVN), "Agata", "Tego Chce", "Crazy disco", "Kalina Malina Dance", "W zapomnieniu" (utwór zgłoszony do EuroWizji 2010) i wiele wiele innych oraz z duetu SEBII & Cliver "Baluj mała". W skład grupy wchodzi Sebastian Zys (SEBII) wraz z sekcja taneczną. Zespół pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego chodź sam wokalista urodził się w Skierniewicach

  Więcej »
 • Red Star

  Jesteśmy z Zambrowa. Zaistnieliśmy na rynku muzycznym w 2006 roku i od razu zaczęliśmy prace nad pierwszymi debiutanckimi utworami. Powstały wtedy takie hity jak: Gwiazda disco, Wiem że płoniesz, Na zdjęciach Ty i wiele innych. Do utworu Gwiazda disco nakręciliśmy teledysk, który mogliście oglądać w TVP3 Białystok. Obecnie występujemy w telewizji internetowej www.itvc.pl. Zespół koncertuje na terenie całego kraju i występuje na różnego rodzaju imprezach, gwarantując dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. Oto niektóre nasze propozycje na rok 2007: Za to, co dałaś mi, Niemoralna propozycja, To jest mój świat. Są one wstępem do dalszej pracy nad drugą płytą. Specjalne podziękowania kierujemy do firmy GREEN STAR za pomoc w promocji zespołu, do Zbyszka Perkowskiego z zespołu FOCUS, Janusza Bańkowskiego, Roberta Balcerzaka, Piotrka z Digital Studio, do DJ'ów i innych osób, które przyczyniły się do sukcesu zespołu.

  Więcej »
 • Rajmund

  RAJMUND, karierę solową rozpoczął po odejściu z grupy NEW-AGE. Artysta jest absolwentem Szkoły Muzycznej w Radzyniu Podlaskim. W 2002 roku otrzymał nagrodę "Złotego Słowika" razem z grupą New Age za zajęcie I miejsca na przesłuchaniu zespołów DISCO POLO i DANCE w Międzyrzecu Podlaskim. W czerwcu 2009 roku na rynku ukazała się składanka Disco Polo pt."BOOM HIT 14" wydana przez GREEN STAR MUSIC, gdzie obok wykonawców takich, jak Boys, Akcent, Focus, można usłyszeć przebój Rajmunda pt."To nie takie proste" Wiosną 2010, ukazała się płyta artysty, na której znajduje się 14 rewelacyjnych utworów. Już teraz można obejrzeć teledysk do piosenki pt."Nie zapomnę"Jesteś taka piękna" Sąsiadka" oraz Woda i Ogień".A już teraz serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego videoklipu do utworu pt.Pragnienia.Premiera w listopadzie 2010 w telewizji ITV. Skład zespołu to Rajmund Strok, Wojtek Atras, oraz dwie piękne, utalentowane tancerki, które są nieodłączną częścią widowiska. Grupa tych młodych utalentowanych ludzi potrafi sprawić że chwile spędzone podczas ich koncertu pozostaną na zawsze w waszych sercach. Do dnia dzisiejszego zespół koncertuje na terenie całego kraju .

  Więcej »
 • Quest

  Quest to czwórka pozytywnie nastawionych do świata największych twardzielów sceny disco polo. Panowie pochodzą z Płocka. Historia zespołu sięga 1993 roku kiedy to muzycy tworzyli jeszcze pod pseudonimem artystycznym - Kontrast. Do lata 1999 r. chłopaki występowali tylko na terenie swojego rodzinnego miasta i okolic. W przeciągu 10 lat istnienia na scenie disco polo, skład zespołu przechodził kilkakrotne zmiany personalne, ale sam trzon zespołu pozostał do dziś twardy i niezmieniony. Do ówczesnych członków grupy należeli: Grzegorz Woja, Jacek Kozakiewicz, Dariusz Kilanowski, Marcin Jasiński a w roku 1999 do szeregu muzyków dołączył Piotr Kwiatkowski. Wraz ze zmianą składu zespołu oraz pojawieniem się Piotra, wykonawcy postanowili rozpocząć magiczną przygodę poszukiwania nowego stylu w gatunku disco polo. Nazwa Kontrast tym samym została zastąpiona nowoczesnym i międzynarodowym pseudonim scenicznym - QUEST (wymawiaj kłest) . W 2001 roku Quest opuszcza Marcin. Osłabiony personalnie zespół jednak postanawia dalej kontynuować swoją działalność estradową i wyrusza w trasę po całej Polsce. Obecnie formacja Quest pracuję nad swoim najnowszym materiałem, który niedługo ukaże się na oficjalnym rynku disco polo oraz dance. Dla najbardziej niecierpliwych fanów, już teraz pojawił się zwiastujący ten album singiel pod tytułem „Piekła dotyk”.

  Więcej »
RSS