DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja


reklama disco-polo.info

Najnowsze artykuły


 • Tomasz Niecik

  Tomasz Niecik to artysta wielowymiarowy. Wykonawca posiada niecodzienną osobowość, co objawia się w różnych sferach jego działań. Zaczynał jako tancerz w wielu komercyjnych produkcjach, by z czasem stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w disco polo. Debiutancki album Tomasza Niecika pt. „Kawalerzy” był prawdziwym przełomem w tym gatunku muzycznym. Pierwszy singiel zatytułowany "Czarna Inez" stał się dużym przebojem i doskonale zapowiadał całą płytę. Można go było usłyszeć w klubach i dyskotekach w całym kraju.

  Tomasz Niecik jest wykonawcą chętnie granym przez DJów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Na koncertach piosenkarza panuje zawsze doskonała atmosfera. Artysta wkłada w występy całe serce i sprawia, że każdy z nich jest dla odbiorcy niezapomnianym przeżyciem. Tomasz Niecik jest również osobą tryskającą humorem i to m.in. dzięki temu zdobył tak pokaźne grono fanów. Występom piosenkarza towarzyszy zawsze również niesamowite show w wykonaniu tancerzy, którzy stanowią nieodłączną część widowiska.

  Produkcją na płytach Tomasz Niecika zajął się jeden z najlepszych twórców ostatniego dziesięciolecia. Nie da się ukryć – z nadejściem tego piosenkarza zaczęła się nowa era w tej muzyce.

  Więcej »
 • Time

  Zespół muzyczny Time działa na rynku od  przeszło 16 lat. Jego założycielem jest Marek Szurpik. Zespół ten jednym znany jest bardziej, innym zaś mniej, ale mimo to bez problemu radzi sobie ze zdobywaniem nowej publiczności i kolejnych fanów. Niedługo po zaistnieniu zespołu na rynku muzycznym, a dokładnie w 2002 roku ukazała się pierwsza płyta zatytułowana – Bez słów i łez. Niejedna piosenka z danego albumu była wielkim przebojem w tej kategorii muzycznej. Autorskie utwory to nie wszystko co w tamtym czasie śpiewał wokalista danego zespołu. Doskonale radził sobie również ze śpiewaniem kowerów. Ostatnim projektem tego artysty jest płyta – Wschodnie Przeboje. Na płycie znajdują się rosyjskie przeboje wykonane przez Marka w zupełnie innych, nowych i świeżych aranżacjach. Artysta nie zakończył swojej kariery muzycznej, a nadal dąży do coraz większej sławy, co niewątpliwie jest tylko kwestią czasu. Stale pracuje nad kolejnymi płytami, próbuje swoich sił wokalnych w wielu różnych piosenkach. Niewątpliwie niebawem ukaże się kolejna płyta tego zespołu, a wówczas zapewne i ta podbije serca wielu wiernych słuchaczy i fanów.

  Więcej »
 • Terpi & Magra

  Zespół powstał w 2006r. z inicjatywy Łukasza Terpińskiego i Mariusza Gralaka. Obydwaj są mieszkańcami okolic Włocławka. Od 2010 rozpoczęli pracę nad pierwszą autorską płytą , która została wydana w październiku tego roku pt. ,,O tobie marzę i śnię’’. Na krążku poza tytułową piosenką pojawiły się największe przeboje takie jak ,,Taniec miłości'', ,,Chcemy być zawsze razem'' czy ,,hej blondynko pokaż nogi swe''. Zespół koncertuje w całej Polsce oraz zdobywa serca publiczności. Niewątpliwie sukcesami są wyróżnienia podczas Gali Muzyki Tanecznej w Szamocinie czy Dolnośląskiej Gali Muzyki Disco Polo , albo ostatnie wyróżnienie wraz z zespołem Mejk na Gali Disco Mazovia w Mościbrodach. Największym wyróżnieniem dla Zespołu Terpi & Magra jest nagroda publiczności podczas Gali Muzyki Tanecznej w Choceniu. W skład zespołu wchodzą również tancerki , które doświadczenie zdobywały jako cheerleaderki w Anwilu Włocławek. Zespół charakteryzuje niesamowity kontakt z publicznością, ogromne poczucie humoru oraz energia , która ich rozpiera, a wszystko to składa się na niezapomniane wrażenia podczas koncertu.

  Więcej »
 • Systematic

  Systematic to znany zespół muzyczny, który pojawił się na rynku w 1994 roku. Odważnie wkraczając do świata wielkich artystów, wówczas jako trio, podbijał rynek jury krakowsko-częstochowskiej. Z biegiem lat zespół liczący trzy osoby zmniejszył się do dwóch, a w obecnym składzie znajduje się Piotr Molenda oraz Marek Domagała. Zespół ma swoich wiernych fanów, którzy dają mu siłę by walczyć o swoje i pokonując słabości realizować swoje pasje, spełniać się na scenie muzycznej. Dowodem na to może być chociażby występ w programie Muzyczny Relax w TVS, w którym panowie pojawili się z piosenką pod tytułem – Marzenia i sny – a był to wtedy rok 2009. Zespół preferuje gatunek muzyczny jakim jest disco polo oraz dance. Jeżeli ktoś miałby ochotę, może przesłuchać jego utwory w internecie. Ponadto zespół często gości na ekranie wielu innych programów muzycznych o danej tematyce. Należy również podkreślić, że utwory Systematic emitowane są także na falach internetowych stacji radiowych. Każdy, kto tylko chce, może bez problemu dotrzeć do twórczości Piotra i Marka. Jak widać zespół nie pozostaje w tyle podług innych zespołów muzycznych tego pokroju, a uparcie dąży do przodu, ulegając nieustającemu rozwojowi. Warto wybrać się na koncert zespołu Systematic z uwagi na to, iż jest on zawsze uświetniony pokazem ogni i świateł. Jest więc nie tylko co posłuchać, ale i zobaczyć.

  Więcej »
 • Summer Night

  Zespół Summer Night narodził się w 2008 roku w Ełku. Jego założycielem i liderem jest Maciej Wawiórko, który w zespole jest jednocześnie wokalistą, twórcą tekstów i muzyki. Poza Maciejem w zespole jest jeszcze Ania, Weronika i Emilia. Jednak na scenie występują jedynie jako tancerki, dla uświetnienia koncertu. Swojego czasu artysta zaprezentował swoim fanom takie utwory jak – Moja żona, Ona taka jest czy Zielone oczy. Oczywiście to tylko niektóre, gdyż ich lista jest znacznie dłuższa. Warto jednak wspomnieć, że kilka lat po powstaniu zespołu, a dokładnie w 2012 roku, ukazała się utęskniona debiutancka płyta zatytułowana – Słodka jak landrynka. Zespół zrealizował już również teledyski do wielu najlepszych i zarazem znanych utworów. Grupa tego samego roku wystąpiła na scenie muzycznej w Ostródzie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej. To tam otrzymała statuetkę zatytułowaną – Debiut Roku 2012. Zespół nieustannie się rozwija. Jego występy można zobaczyć nie tylko na żywo, ale również chociażby w telewizji, mając na myśli takie kanały jak POLO TV, TV JARD czy ITV. Poza tym jest jeszcze internet. W sieci też sporo mówi się o Summer Night, a ci, którym zależy, mogą spokojnie odnaleźć wszystkie utwory tego zespołu w specjalnych portalach i serwisach muzycznych. Zespół stale pracuje nad nowymi utworami i ma kolejne plany na to, jak i tym razem pozytywnie zaskoczyć fanów.

  Więcej »
 • Strych

  O grupie Strych być może nie wielu słyszało, ale jest to niewątpliwie zespół warty bliższego poznania. Pochodzi z Hrubieszowa, a jego skład to przede wszystkim doświadczeni muzycy. Głównym celem jaki sobie obrali na początku kariery jest to, aby poprzez swój przekaz dać swoim słuchaczom odrobinę radości, dobrej zabawy oraz przyjemności. To dość młody zespół, gdyż został założony w 2011 roku. Głównym założeniem zespołu było tworzenie muzyki pop, club, dance oraz disco. Założycielem oraz menadżerem zespołu jest Bartłomiej Majewski. W 2012 roku zespół wydał pierwszą płytę, zatytułowaną – Samadasz. Grupa prezentuje muzykę idealną do posłuchania zarówno dla starszego jak i młodszego pokolenia. Stąd zapewne zespół cieszy się tak dużą popularnością. Tego samego roku grupa wzięła udział w Disco Hit Festiwal Kobylnica. Jej utwory emitowane są na antenach wielu rozgłośni radiowych. Zespół cieszy się coraz większą popularnością, zdobywa nowych fanów, wychodzi do nich z coraz to nowszymi utworami. Na koncertach prezentuje nie tylko własne piosenki, ale również znane i cenione covery. Tym sposobem podoba się coraz szerszej publiczności. Trudno się temu dziwić, kiedy lider zespołu jest tak zaangażowany w to co robi, bo w końcu poprzez swoją działalność spełnia również swoje pasje.

  Więcej »
 • Star Dance

  Zespół muzyczny Star Dance składa się z profesjonalnych muzyków dysponujących doświadczeniem zawodowym oraz estradowym. Dość szeroki i urozmaicony repertuar grupy stale ulega poszerzaniu, co daje jej możliwość występowania przed coraz większym gronem publiczności. Zespół pojawił się na rynku w 1990 roku. Obsługuje imprezy okolicznościowe, a w tym bankiety, wesela, dancingi oraz inne uroczystości. W skład danego zespołu wchodzą następujące osoby: Karolina Kacperska, Janusz Kacperski, Jacek Jurkiewicz oraz Jacek Adamiec. Grupa posiada własny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Jest przygotowana na każdą sytuację i pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Zespół prezentuje piosenki znanych wykonawców. To muzyka, do której można tańczyć i bawić się do białego rana. Star Dance to zespół, który nie narzeka na brak publiczności i słuchaczy. Terminarz w błyskawicznym tempie ulega zapełnieniu. Jedni klienci polecają drugim i tym sposobem szerzy się grono fanów. Zespołowi zaufały już liczne ośrodki kultury, a także instytucje państwowe. Ponadto na liście chętnie korzystających z oprawy muzycznej danego zespołu nie brakuje też osób prywatnych. Zespół dysponuje takimi instrumentami jak instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara, perkusja i saksofon. Każdy z tych instrumentów przekłada się na jakość i atrakcyjność muzyki jaką prezentują swoim słuchaczom.

  Więcej »
 • Spike

  O zespole Spike można by wypowiadać się długo. W końcu istnieje od 2000 roku i ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia. Zespół nieustająco ulega rozwojowi. Jego kariera nabiera coraz większego tempa. Od tego czasu przeszedł pewne zmiany, które wyszły tylko na dobre. Trzon zespołu Spike tworzy Robert Klim, który jest w nim zarówno kompozytorem, showmenem, jak i instrumentalistą. Muzyka towarzyszy mu od długich lat. To zajęcie, które lubi najbardziej. Nie dziwne więc, że zespół ma tak wielu fanów. Swoim słuchaczom prezentuje muzykę disco, cenioną i lubianą głównie na imprezach. Spike to znany zespół, który koncertuje praktycznie w całej Polsce. Ciągle tworzy kolejne produkcje, chcąc tym sposobem przypodobać się szerszemu gronu słuchaczy. Tworzy muzykę jakiej chcą słuchać ludzie młodzi i w średnim wieku. Zespół poza typowymi koncertami, oferuje klientom także pełną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, mając tu na myśli wesela, studniówki czy bale sylwestrowe. Piosenka z najnowszej płyty zatytułowana – Czary mary – zdobyła określona przebojem 2009 roku. Inne równie atrakcyjne piosenki do słuchania i tańczenia to – W klimacie lata, Czas na lans czy Te szalone telefony.

  Więcej »
 • Sławek Lisowski

  Sławek Lisowski to nie tylko wokalista, ale również tancerz i aktor. Od dzieciństwa pasjonował się tańcem i śpiewem. Swoją karierę na scenie muzycznej rozpoczynał od współpracy z taneczną ekipą zespołu Ich Troje, a z czasem również Mandaryny. Jako sześciolatek bardzo dobrze radził sobie w tańcu. Choć przez pewien czas tańczył zawodowo w reklamach i filmach, to jednak zdecydował się na doskonalenie swoich umiejętności w zakresie śpiewu. Już wtedy zaczął koncertować. Spróbował również swoich sił wokalnych w programie Idol. Tym sposobem zajął trzecie miejsce. Dzięki temu został zauważony przez producentów muzycznych. Otrzymał nawet propozycję nagrania płyty oraz podpisania kontraktu z czego zrezygnował informując wszystkich o tym, że na sukces trzeba długo i ciężko pracować, by ten przyszedł sam. Z biegiem czasu wystąpił w programie Jestem Jaki Jestem, w którym zajął drugie miejsce. W dalszej kolejności nawiązał współpracę z wieloma zespołami, wziął udział w kilku teledyskach. Również odegrał różne role w wielu znanych filmach. Całkiem niedawno rozpoczął solową karierę i tym samym intensywnie zabrał się za nagrywanie debiutanckiej płyty. Kariera ulega więc rozwojowi, a artysta ciężko pracuje na każdy kolejny sukces. Jednak to go nie zraża do jeszcze większego zaangażowania i dalszej pracy. Głęboko wierzy, że to obfituje w znacznie większy sukces.

  Więcej »
 • Skalar Us

  Skalar Us jest jednym z najbardziej znanych i zarazem chętnie polecanych zespołów muzycznych w Chicago. Mówiąc wprost, jest kontynuacją zespołu Skalar, który narodził się w Polsce z inicjatywy Ireneusza Perkowskiego. Grupa Skalar Us zaistniała na rynku muzycznym w 1999 roku. Również w tym roku zespół wydał nową płytę w USA, na której pojawiły się nieco odświeżone i bardziej unowocześnione piosenki ze starszych wykonań. Ponadto płytę wzbogaciły też coverowe utwory innych zespołów. Kolejne lata intensywnej pracy przynosiły grupie następne płyty powstające na skutek owocnej współpracy z producentami muzycznymi z Polski i z Chicago. Zespół specjalizuje się w prowadzeniu imprez polonijnych zarówno w USA, Kanadzie jak i w Polsce. W skład danej grupy wchodzą następujące osoby: Ireneusz Perkowski – kompozytor i wokalista, Ewelina Perkowska – wokalistka, a także Robert Pawlak – klawiszowiec i akordeonista. Skalar Us doskonale brzmi w wielu utworach. Przykładowe utwory zespołu to chociażby – Letni wiatr, Daleko jesteś, Droga Mamo i wiele innych. Zespół nie próżnuje, co chwilę tworzy kolejne piosenki, zdobywając w ten sposób serca wielu słuchaczy. Skalar Us cieszy się dużą popularnością na rynku.

  Więcej »
RSS