DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja


reklama disco-polo.info

Najnowsze artykuły


 • Allegro Dance

  Zespół Allegro powstał w 1995 roku. W składzie trzyosobowym (Misiek, Wróbel i Rzymek) zadebiutowaliśmy na I Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo w Ostródzie piosenką "Pada deszcz". Od tego czasu zespół przeszedł wiele transformacji. Obecnie grupę tworzą bracia Radek (Misiek) i Mateusz jako Allegro Dance. Pozostając w obecnym składzie postanowiliśmy odświeżyć nasze brzmienie i wydać własne utwory na płycie.. Chcemy spróbować swoich sił na większym rynku niż rynek lokalny. Obecnie nasz terminarz obejmuje głównie imprezy prywatne, firmowe, oraz wesela gdzie na tych ostatnich gramy w poszerzonym składzie. Gramy muzykę głównie discopolo i dance. Na weselach standardy, biesiadę oraz utwory zagraniczne. Mamy nadzieję, że nasza autorska twórczość spotka się z Państwa aprobatą i zostanie ciepło przyjęta przez dużą grupę słuchaczy nie tylko nurtu discopolo.

  Więcej »
 • Agata Kulik

  Agata Kulik to wokalistka pochodząca z Kielc, która tworzy muzykę disco-dance oraz muzyke klubową. Karierę rozpoczęła w 2008 roku. Wtedy Agata dołączyła do zespołu Paula, który został założony przez jej ojca Waldemara Kulika. Zespół składał się wtedy z trzech dziewczyn. Do singla 'Bez Szans', który z miejsca stał się ich najbardziej rozpoznawalnym utworem, zostął nakręcony mini-teledysk, emitowany m.in. na antenie ITV. Kiedy w 2010 roku zespół Paula się rozpadł. Agata postanowiła rozpocząć karierę solową. W październiku 2011 roku rozpoczęła współpracę z dj’ami takimi jak: Electric Foot, Cosmic Ravers, Shaggy aka Disco Players czy Bright Boochie. W czerwcu 2012 roku ukazał się debiutancki teledysk Agaty do utworu ” Umiera świat”. Tylko w kilkadziesiąt godzin po wrzuceniu klipu do sieci obejrzano go ponad tysiąc razy.

  Więcej »
 • After Party

  After Party - To nazwa nowego polskiego zespołu, który z wielkim przyszłowiowym boom chce zawojować polski rynek muzyczny nurtu dance - club. Opiekunem grupy jest Staszek Kuciński z formacji Kamida, co z pewnością gwarantuje debiutantom sukces. After Party wdraża nowe brzmienie, pomysły, innowacje, które na pewno wprowadzą niemały szok wśród odbiorców tego rodzaju muzyki, jak również zespołów, którzy uprawiają ten styl muzyczny. Grupa chce bazować na super jakości, która spowoduje przychylność odbiorców.

  Więcej »
 • Adonis

  Grupa Adonis powstała w 1996 roku. Trzy lata później za sprawą utworu "Polskie dziewczyny" zaistniała na rynku muzycznym i w telewizji Polsat. W tym samym roku zespół wydał również swoją pierwszą płytę o tym samym tytule. W 2000 roku na warszawskich targach INTERMEDIA panowie odebrali za ten krążek nagrodę, co było ich największym jak dotąd sukcesem. Rok po debiucie grupa wydała swój drugi album pt. "20 lat", z którego pochodzi przebój "Każdy chciałby mieć 20 lat". W 2001 roku zespół Adonis wydał trzeci longplay "Marzenia i wspomnienia". Również i ta płyta osiągnęła sukces i przyniosła kolejny przebój zatytułowany "ZabioręCiebie". Zespół powrócił z nową płytą pt. "Smak twoich ust" na której znalazło się jedenaście nowych piosenek. Tytułowy kawałek z tej płyty stał się przebojem, a teledysk do niego nakręcony można było zobaczyć w programie "Muzyczne Rozmaitości" na kanale Polsat 2. Zespół Adonis obecnie nagrywa singiel i płytę. Na początku roku 2011 zespół wydał singiel,który jest zapowiedzią nowej płyty. Płyta ukaże się pod koniec kwietnia. Singiel i płytę promuje teledysk do piosenki "Czekam wciąż na ciebie", który został nakręcony w Chorwacji. Płyta będzie w klimatach letnich dance - reggae.

  Więcej »
 • Adam Chrola

  Historia zespołu AdamBand rozpoczęła się w 1999r. Założycielem i wokalistą grupy jest Adam Chrola, który od wielu lat związany jest profesjonalnie ze sceną muzyczną. Na dyskografię zespołu składa się kilkanaście autorskich kompozycji, lecz również niezliczona ilość dobrze znanych przebojów muzyki popularnej ostatnich trzydziestu lat, zagranych w odświeżonej aranżacji ze wspaniałym głosem Adama. Szerszej publiczności grupa zaprezentowała się w maju 2009r. po wydaniu płyty pt. „Drogi mój teściu”. W drugiej połowie 2009r. powstała wymarzona płyta Adama zawierająca największe przeboje Krzysztofa Krawczyka pt. „Adam Chrola, Amore Mio, Złote przeboje Krzysztofa Krawczyka”. Zespół koncertuje w kraju i za granicą, koncentrując się nieustannie na nagrywaniu nowych utworów.

  Więcej »
 • 4 EVER

  Zespół 4EVER powstał w roku 2002, założycielem jest lider i wokalista formacji Rafał Woźniewski. Materiał na pierwszą płytę powstawał od roku 2001. Utwory zostały przesłuchane przez Białostocką firme Green Star, gdzie się oczywiście spodobały i od tamtej pory zespół nawiązał współprace i zaraz został nagrany teledysk do piosenki "Kochanków Miałaś Wielu". Premierowy teledysk ukazał się po raz pierwszy w telewizji Polsat w programie Disco Polo Live. Utwór od razu trafił na telewizyjną listę przebojów oraz do wielu rozgłośni radiowych, gdzie przez to zdobywał coraz więcej fanów. Po krótkim czasie ukazał się pierwszy album zespołu. Nieoczekiwanie zespół zaczął grać bardzo dużo koncertów, został zapraszany do dyskotek w całej Polsce, a także na imprezy plenerowe. Na drugi sukces zespołu nie trzeba było długo czekać. W roku 2002 zespół został zaproszony na Festiwal Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie, gdzie piosenka "Lato" zdobyła miano Hit Festiwalu. W roku 2005 zespół odebrał nagrode publiczności, w roku 2006 ponownie nagrodę Hit Festiwalu i w roku 2007 nagroda - Wokalista Roku. Od roku 2002 zespół nie tylko koncertował ale też przygotowywał piosenki na nową płytę, która ukazała się pod koniec 2005 roku. Najlepszy Moment tak jest zatytułowana druga płyta zespołu. Na krążku znajduje się dwanaście rytmicznych piosenek oraz dwa covery Najlepszy Moment i Głupie Kłamstwa do tych piosenek zespół nagrał wideoklipy. W grudniu ukazały się nowe piosenki na różnych składankach muzycznych. W chwilach wolnych od pracy zespół pracuje nad nową płytą. Obecnie w skład zespołu wchodzą dwie tancerki Monika i Ewa, które zajmują się choreografią podczas koncertów. Pomimo braku programów z muzyką disco polo w telewizji publicznej zespół bardzo dobrze sobie radzi z promowaniem swoich utworów.

  Więcej »
 • Solaris

  Zespół Solaris na dzień dzisiejszy działa pod szyldem Agencji Artystycznej SOLARIS, gra rocznie ponad sto koncertów w klubach, dyskotekach, imprezach zamkniętych oraz imprezach plenerowych.

  Więcej »
 • Verdis

  Zespół VERDIS powstał w 2006 roku w Białymstoku. Jego założycielami są: Marcin Kalinowski, Andrzej Dębowski, Sławomir Suszko (lider byłej grupy EXIT)

  Więcej »
 • Jorrgus

  Jorrgus to pseudonim artystyczny pod którym ukrywa się Jerzy Szuj - współzałożyciel zespołu TIME.

  Więcej »
 • Impuls

  Grupa Impuls powstała w 2001 roku w Białymstoku. Jej pierwotny skład tworzyli: Piotr Kobyliński i Andrzej Jorsz.

  Więcej »
RSS